joi, 24 noiembrie 2011

Întâlnirea Comitetului Reprezentativ al Părinţilor

Astăzi a avut loc în cancelaria şcolii întâlnirea Comitetului reprezentativ al părinţilor.
Doamna director, prof. Paraschiva Mîrza-Leşan a prezentat raportul de activitate al şcolii, iar prof. Veronica Bantaş şi Colotilă Anca au prezentat raportul financiar al fondului CRP.
În final, prof. Doina Steva şi Adrian Chiorescu au diseminat informaţiile referitoare la cel mai nou proiect de parteneriat multilateral Comenius în care şcoala noastră este partener şi anume "Cetăţenie şi egalitate. Rolul femeii în societatea europeană după 1900".

Foto de Adrian Chiorescu