Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

sâmbătă, 18 februarie 2012

Şcoala noastră premiată la Gala "Balul Voluntarilor", ediţia I, 2012

Sâmbătă, 18.02.2012, şcoala noastră a obţinut Premiul al III-lea (secţiunea "Academic") la prima ediţie a Galei "Balul Voluntailor", cu proiectul "Îngeri în primăvară", coordonatori, prof Fulvia Horobeţ, pr. Mihai Ciocan şi prof. Adrian Chiorescu.
Activitatea a fost de amploare, cu participări numeroase, în special ONG-uri, fundaţii, asociaţii, cu experienţă în voluntariatul comunitar. Şcoala "Elena Cuza" a fost singura şcoală premiată la această secţiune.

prof. Fulvia Horobeţ


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu