miercuri, 2 mai 2012

IMPORTANT! - Titularizare 2012

Graficul inspecţiilor speciale.
Candidaţii pentru postul de ÎNVĂŢĂTOR vor avea o întâlnire cu învăţătorii claselor pentru a stabili tema lecţiei, în data de 14 mai 2012 de la ora 13:00 la Şcoala "Elena Cuza" Iaşi.

Candidaţii ce urmează să susţină inspecţiile speciale vor lua legătura cu şcolile unde se organizează aceste activităţi, cu minimum 48 ore înaintea desfăşurării probelor, pentru preluarea temelor şi întocmirea proiectelor didactice.

ÎNVĂŢĂTORII vor susţine inspecţia obligatoriu la Limba şi literatura română, iar EDUCATOARELE la Dezvoltarea abilităţilor de comunicare.

Vă rugăm să consultaţi frecvent site-ul nostru pentru alte anunţuri importante.
De asemenea puteţi suna la secretariatul şcolii, tel. 0232 250210.

Preşedinte,
Prof. Paraschiva Mîrza-Leşan