Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

joi, 17 mai 2012

Participarea elevilor școlii noastre la Proiectul național “Hrană sănătoasă și la școală și acasă”

Un număr mare de elevi din clasele primare au desfășurat în acest an școlar activități ce au avut drept scop coștientizarea faptului că un important factor în dezvoltarea sănătoasă și armonioasă la copii este consumul de fructe si legume.

Aceste activități sunt prezentate pe site-ul găzduit de Asociația Blue Projects care este și organizatoarea acestui proiect. Puteți să accesați următorul link pentru a vedea activitățile noastre: http://blue-projects.ro/proiecte/category/hrana-sanatoasa/scoala-elena-cuza-iasi/ .

Prof. înv. Primar Slabu Nicoleta

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu