sâmbătă, 6 octombrie 2012

Şcoala noastră, Centru de colectare pentru aparatura electronică şi electrocasnică

Sâmbătă, 6 octombrie şcoala noastră a fost Centru de colectare pentru aparatura electronică şi electrocasnică, participând la proiectul naţional ROREC.
Cu această ocazie, elevii noştri au dovedit, o dată în plus, că sunt voluntari inimoşi şi şi-au rupt o parte din ziua lor liberă venind la şcoală. Elevii au fost recompensaţi cu diplome de voluntar, un sac, o agendă şi un pix. Multumiri elevelor: Luca Daniela, Ipate Teodora, Hurjui Alexandra, Nane Andreea, doamnei care se ocupă cu paza şcolii, Hurmuzache Ştefana.

prof. consilier şcolar, Corina Bârlădeanu - responsabil acţiune