Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

miercuri, 21 noiembrie 2012

“Priveşte lumea prin ochi de înger!”

Activitatea face parte din “Săptămâna Educaţiei Permanente”, ataşată platformei educaţionale “Îngeri în primăvară”. Partenerii noştri de proiect, elevi ai Şcolii Gimnaziale “Ion Creangă”, au adus bucuria prezenţei lor şi a darurilor unor familii încercate de probleme materiale. Elevii au fost însoţiţi de prof. dr. Lucia Cîmpeanu şi prof. Loreta Mahalu. Activitatea are şi sprijinul bisericilor: “Sf. Mina”, “Sf. Treime” şi “Sf. Arhangheli Mihail şi Gavriil”. 

Coordonatori de proiect, 
prof. Fulvia Horobeţ 
prof. Adrian Chiorescu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu