Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

miercuri, 21 noiembrie 2012

“Ziua portilor deschise – de mic ma straduiesc, la scoala sa reusesc”

Miercuri 21 noiembrie 2012, in cadrul proiectului SNAC “Speranta” coordonat de prof. consilier scolar Corina Barladeanu, s-a organizat activitatea de OSP “Ziua portilor deschise – de mic ma straduiesc, la scoala sa reusesc”.
In cadrul acestei activitati de orientare scolara, 130 de prescolari ai gradinitelor GPP nr. 14 si GPN nr 15, impreuna cu parintii lor au vizitat scoala, clasele, laboratoarele, cabinetele si au avut posibilitatea sa discute cu o parte dintre cadrele didactice ale scolii.
Actiunea a fost una de voluntariat si cu aceasta ocazie tin sa multumesc cadrelor didactice voluntare care s-au implicat si directiunii scolii.

prof. consilier scolar Corina Barladeanu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu