Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

joi, 4 aprilie 2013

"PRIN ARTA NE IMPRIETENIM"

In cadrul proiectului de parteneriat PRIN ARTA NE IMPRIETENIM! din ziua de 4 aprilie 2013 s-a desfasurat activitatea denumita "Tablouri...altfel". Gazda a fost Sc. Gimnaziala ELENA CUZA Iasi si Cabinetul de Educatie Integrata, avand drept organizator, prof.de sprijin Gabriela Fechet. La activitate au participat elevii cu CES din cadrul scolii gazda dar si elevi din alte scoli intgratoare, insotiti de cadrele didactice din proiect. Mentionam aici, Sc.V.Madgearu Iasi; Sc.G.Calinescu Iasi; Sc.I.Neculce Iasi; Sc.Dancu Iasi; Sc.Al.cel Bun Iasi; Sc.D.A.Sturdza Iasi.
prof.Gabriela Fechet

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu