Acest site este doar blog-ul de activităţi al Şcolii Gimnaziale "Elena Cuza" Iaşi.
Pentru site-ul complet, cu toate informaţiile despre şcoală vă rugăm să accesaţi www.scoalaecuza.ro

vineri, 24 mai 2013

Vizită la Salonul Ofertelor Educaţionale

Astăzi, 24 mai, în cadrul Comisiei OSP, elevii de la clasele a VIII au avut ocazia să viziteze Salonul Ofertelor Educaţionale, care s-a desfăşurat în Sala Paşilor Pierduţi a Universităţii „Al. I. Cuza” Iaşi.

În acest context, elevii şcolii noastre s-au putut informa, direct de la sursă, despre liceele de interes pentru ei, au putut discuta cu profesorii şi elevii din şcolile respective. Elevii au putut fi însoţiţi de părinţi şi de prof. Moraru Daniela şi prof. psih. Bârlădeanu Corina, responsabil Comisie OSP.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu