marți, 8 aprilie 2014

"Daruri de lumină" (II)

Activitatea educativă cu caracter nonformal ”Daruri de lumină”, din cadrul proiectului SNAC ”Îngeri în primăvară” a continuat marți, 8 aprilie 2014, în Biserica ”Sfânta Treime” Iași cu participarea elevilor claselor: IA, IB, IC, a II-a B, a II-a C, a III-a A, a III-a C, a IV-a D.
Însoțitori și îndrumători ai activității au fost profesorii: Oana Oanea, Emanuela Ghercă, Stelian Șovan, Carmen Diac, Olguța Bâzdâgă, Nicoleta Slabu, Cătălina Rusu, Mihai Popa și Adrian Chiorescu. Proiectul este coordonat de profesorii Adrian Chiorescu și Fulvia Horobeț din partea școlii noastre și preoții Mihai Ciocan și Mihai Ungureanu, din partea Bisericii ”Sfânta Treime” Iași.

(Foto de Adrian Chiorescu)